Книги

14 друзей хунты

Рік:
2017
Видавництво:
ДІПА

Збірка оповідань 14-ти авторів – воїнів, волонтерів та блогерів, які згадують фронтові будні в зоні АТО та описують життя бійців після повернення з Донбасу. Вони відверто діляться власними історіями та почуттями, пережитими за час перебування на Сході України.

Кількість голосів70

370 днів у камуфляжі (записки артилериста)

Рік:
2016
Видавництво:
Острозька академія

Книга-щоденник написана демобілізованим добровольцем, який служив у 44-й артилерійській бригаді з вересня 2014 року. Понад рік він вів власний військовий щоденник, у якому описав бойові операції, трагізм смерті побратимів та будні на передовій. 

Кількість голосів11

Вовче

Рік:
2017
Видавництво:
ДІПА
Перша книга Костянтина Чабали, в яку входить однойменна повість та оповідання. Це історія солдата піхоти, з позивним «Вовк», від імені якого і ведеться розповідь.
Кількість голосів52

Военный дневник (2014 - 2015)

Рік:
2016
Видавництво:
Фоліо

Щира і правдива розповідь про перший рік війни на Сході України. Про хоробрих людей, які захищають свою землю і незалежність, про тих, хто її боронить героїчно та відчайдушно.

В книзі автор описує бойовий шлях, який пройшов разом з побратимами з роти снайперів 93-ї бригади.

Кількість голосів44

Диалоги с нулей

Рік:
2017

Книга оповідань та діалогів про смішні та сумні історії з життя бійців АТО про події на фронті. Хоч у деяких історіях є вигадки, проте більшість образів змальовано з реального життя.

Кількість голосів23

Карателі

Автор:
Рік:
2018
Видавництво:
ДІПА

Мобілізований до лав Збройних Сил журналіст і політтехнолог розповідає про події 2015-2016 років на ділянках фронту, які захищала його 14-та ОМБР.

Кількість голосів16

Кофе с привкусом пепла

Рік:
2018
Видавництво:
ДІПА

Хронологія подій життя автора і побратимів – з березня 2014 по липень 2015 року. Місця подій: Мелітополь, Запоріжжя, зона АТО, сектор "Б", сектор "М".

Офіцер Збройних Сил, який у 2014 році прийшов у військкомат добровольцем, правдиво розповідає про людей і події того часу.

Кількість голосів169

Моноліт

Рік:
2018
Видавництво:
ДІПА

Дебютна збірка короткої прози українського художника та письменника Валерія Пузіка налічує 13 оповідань, що були написані в період з 2012 по 2016 роки.

Кількість голосів29

Нотатник мобілізованого

Рік:
2018
Видавництво:
Темпора

Професійний історик, який до цього не мав жодного відношення до армії, потрапляє на війну і стає артилеристом у 55-ій артилерійській бригаді. Свої враження він занотовує в телефон, а вже після демобілізації укладає у книгу.

Кількість голосів12

Пехота

Рік:
2017
Видавництво:
ДІПА

«Мартін Брест» – позивний бійця Збройних сил України, який народився у Донецький області. Книга розповідає про довгих дев’ять місяців на передовій. 

Про пережите і побачене, людей і різні ситуації автор розповідає відверто та іронічно, викликаючи щирі емоції в читача.

Кількість голосів139

Путь домой

Рік:
2018
Видавництво:
ДІПА

Нова збірка Олексія Пайкіна налічує 13 оповідань, деякі з яких раніше друкувалися у книзі «Незручні замальовки гібридної війни». Всі вони – про події, учасником котрих довелося стати автору.

Кількість голосів4

Савур-Могила. Військові щоденники

Рік:
2017
Видавництво:
Фоліо

Влітку 2014 року Савур-Могила була одним із епіцентрів жорстоких протистоянь. Автори, які пережили кожну миттєвість тих сумнозвісних серпневих подій, спочатку писали для себе, щоб не забути те, через що пройшли…

Кількість голосів17

Сто новел про війну. Вірші з війни

Рік:
2018
Видавництво:
ДІПА

Двотомник оповідань і поезій відомого українського письменника Бориса Гуменюка, в який ввійшли 100 прозових новел і понад 100 віршів.

Всі вони – про людину в шалених обставинах війни, а також про честь і гідність, людяність, геройство.

Кількість голосів10

То АТО. Дневник добровольца

Рік:
2016
Видавництво:
VIVAT

Військовий щоденник бійця АТО (ООС), який добровільно пішов захищати країну і на власні очі бачив як бойові зіткнення, так і буденні справи від учебки до передовій.  

Кількість голосів6