Про рейтинг

Що таке рейтинг "Голоси Героїв"?

«Голоси Героїв» - народний рейтинг найкращих книжок про війну, написаних захисниками України.

Мета премії

Вперше на п’ятому році протистояння ми хочемо переглянути тисячі сторінок, написаних військовими і добровольцями, належним чином оцінити вклад цих людей у сучасну українську літературу. Представлені книжки – це своєрідний скарб, який дає змогу читачам побачити війну такою, якою вона є та поринути у вирій сучасних подій без прикрас. Це змога побачити все очима очевидців за допомогою літературних праць, які вони створили; змога глибоко відчути весь спектр емоцій, що вони пережили.

«Голоси Героїв» – це можливість залучення широкої аудиторії задля відвертої розмови про все, що відбулося за ці п’ять років на Сході України. Це змога відкрити Україні нових авторів та популяризувати книги на військову тематику. Це сигнал того, що суспільство не забуває ні про війну, ні про тих, хто захищає наш спокій.

Як проголосувати?

Кожен охочий може взяти участь у голосуванні. Для цього потрібно пройти процедуру реєстрації, обов'язково вказавши наступну інформацію про себе: адресу електронної пошти, ім’я користувача, пароль та номер мобільного телефону, на який буде відправлено код, необхідний для завершення реєстрації.

Зареєстрований користувач отримає доступ до особистого кабінету та матиме змогу обрати не більше трьох книг.

Важливо. Користувач має змогу зареєструвати лише один обліковий запис з одного номеру телефону.

Дати проведення голосування: 23 січня – 7 лютого 2019

Нагородження переможців відбудеться 8 лютого в рамках 20-ї ювілейної церемонії Всеукраїнського рейтингу "Книжка Року".